Julgåva till Filmforum

Information och nyheter samt eventuell feedback.

Moderators: Jönas, Rolfen, Hellbender

Micke Modig
Troll
Posts: 599
Joined: Sat Mar 26, 2005 3:18
Contact:

Re: Julgåva till Filmforum

Post by Micke Modig » Fri May 25, 2018 5:58

:thumbup:
I was born to die.

Rolfen
Administratör
Posts: 4269
Joined: Fri Mar 11, 2005 16:42
Contact:

Re: Julgåva till Filmforum

Post by Rolfen » Sun Dec 23, 2018 21:29

Ni som uppskattar Forumet och vill hjälpa det att leva ett år till kan ge ett julbidrag här via PayPal https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c ... source=url eller här via swish 0709907831

User avatar
SWE-X
Posts: 7637
Joined: Sat Mar 12, 2005 14:50
Location: Helsingborgsregionen

Re: Julgåva till Filmforum

Post by SWE-X » Tue Dec 25, 2018 1:46

Visst ska forumet leva vidare! Har precis Paypalat över mitt bidrag.
One bastard goes in, and another one comes out

Rolfen
Administratör
Posts: 4269
Joined: Fri Mar 11, 2005 16:42
Contact:

Re: Julgåva till Filmforum

Post by Rolfen » Tue Dec 25, 2018 13:15

:thumbup: SWE-X

Rolfen
Administratör
Posts: 4269
Joined: Fri Mar 11, 2005 16:42
Contact:

Re: Julgåva till Filmforum

Post by Rolfen » Thu Dec 27, 2018 16:11

Ännu ett bidrag har kommit in, stort tack till er som hjälper till att hålla forumet levande!

Rolfen
Administratör
Posts: 4269
Joined: Fri Mar 11, 2005 16:42
Contact:

Re: Julgåva till Filmforum

Post by Rolfen » Fri Dec 28, 2018 19:33

:thumbup: Borkabrygga

Rolfen
Administratör
Posts: 4269
Joined: Fri Mar 11, 2005 16:42
Contact:

Re: Julgåva till Filmforum

Post by Rolfen » Sat Dec 29, 2018 20:21

Ännu ett bedrag från en anonym har dykt upp :thumbup: Gott att det fortfarande finns folk som vill att detta forum skall leva vidare!!

Rolfen
Administratör
Posts: 4269
Joined: Fri Mar 11, 2005 16:42
Contact:

Re: Julgåva till Filmforum

Post by Rolfen » Wed Jan 02, 2019 10:50

Stort tack till er som bidragit!

Post Reply